Praktické návody na vybudování základů a zdění hrubé stavby

PODROBNÝ NÁVOD NA REALIZACI ZÁKLADŮ
A BETONOVÁNÍ DESKY

Elektronická PDF kniha Vás na 150 stranách provede celým procesem realizace základů a desky, od počátečního vytyčení domu po závěrečné kropení betonu.

nebo

JAK POSTAVIT HRUBOU STAVBU V PROFESIONÁLNÍ KVALITĚ A UŠETŘIT JEN NA ZDĚNÍ PŘES 120.000 KČ

Od přípravy základové desky až po dokončení štítů, věnce a vyzdění komínu. Praktické zkušenosti najdete přehledně sepsané na 255 stranách této elektronické knihy.

nebo

Lidé, kteří knihy četli, o nich napsali:

Kniha je uceleným návodem, který píše laik pro laiky. Díky knize musí postup stavby pochopit každý, i když v životě nedržel cihlu v ruce... Kniha mi pomohla získat přehled o přesném postupu prací, použití laviček a další drobnosti. Nejvíce hodnotím tipy, díky kterým nebudu opakovat chyby druhých a jsem rád, že mám manuál s návodem, díky kterému stavbu desky nezkazím.

Jaroslav Štípek

PDF kniha Stavba základové desky svépomocí – krok za krokem je prostě super. Nikde jinde jsem se doposud z žádným podobným návodem nesetkal. Kniha mi pomohla udělat si definitivně jasno v postupu stavby základové desky a kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych knihu doporučil dalším stavebníkům, kteří se chystají na stavbu svépomocí stejně jako já, odpovím „Určitě doporučil!“

Dušan DočkalKopřivnice

Kniha je opravdu poklad, protože díky ní vím, jak se pustit do stavby základové desky. Zjistil jsem, jak správně vybagrovat základy a na co nezapomenout při betonování. Díky knize jsem schopen se kvalitně připravit na každou fázi stavby desky. Odpadá mi tak značná nejistota. Stoprocentně ji doporučuji. Za tu cenu je to zadarmo.

Ing. Radoslav Černý

Kniha se mi líbila a našel jsem v ní úplně všechny odpovědi na své nejasnosti, které jsem ke stavbě základové desky doposud měl. Nejvíce mi pomohlo ujasnění postupu stavby laviček a celková organizace práce v průběhu stavby celé desky. Pro mě je kniha psychickou oporou. Po jejím přečtení mám konečně pocit, že už všechno vím. Knihu vřele doporučuji všem svépomocným stavebníkům.

Roman KašpárekBlansko

Na knihe najviac oceňujem jej stručnosť, obsahuje konkrétne praktické postupy doplnené o názorné fotografie. Najviac si cením rady ako naložiť s prebytočným betónom, ktorý mi privezie MIX a ktorý som už raz zaplatil. Po prečítaní knihy cítim, že stavbu dosky svojpomocne jednoducho zvládnem! Stavebníkom, ktorí si chcú postaviť dosku sami, knihu určite odporúčam.

Ján JurkovičBratislava

V jednoduchosti je síla a v polopatičnosti informací je síly dvojnásobek. Konkrétně mi kniha pomohla ujistit se o způsobu výstavby základové desky. Do doby, než jsem si knihu přečetl, jsem váhal. Protože zatím začínáme, tak mi knížka pomáhá učit se přemýšlet dopředu, předvídat a poučit se z cesty už vyšlapané. Doporučuji přečíst všem svépomocným stavebníkům.

Karel

Jsme tu pro Vás. V případě potřeby napište na email podpora@svepomoci.cz